Skupinové lekce

Zacvičte si s přáteli v multifunkčním sále...

 

Disponujeme velkým multifunkčním sálem o prostoru 200 m2 se zázemím pro veškeré skupinové lekce, jako jsou např. cvičení maminek s dětmi, kondiční kruhové tréninky, box atp. Sál je plně vybaven pomůckami pro funkční trénink - sáně, lana, pneumatiky, závěsné systémy, balanční pomůcky a řada dalších.

 

Intervalový trénink

formou tabaty, HIIT či klasického intervalu

Lekce je sestavená tak, že cvičíme v určitých časových intervalech (např. 20s), což může znamenat to, že sportovec v této době udělá cvik mnohokrát rychleji než začátečník, ale i tak mohou bez obav cvičit oba vedle sebe. Do této lekce bych ráda vložila Tabatu, HIIT či klasický intervalový trénink. Jisté je jen to, že nepojedeme cviky na počty, ale na čas... Zbytek pro Vás zůstává překvapením :)

lektorka Lucie Pažinová
Rezervovat místo

 

Kruhový trénink

Jedná se o dynamický trénink, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, kde se střídají jednotlivé cviky zaměřené na celé tělo. Obtížnost je nastavena tak, aby si své našel jak začátečník, tak pokročilý cvičenec.

lektorka Lucie Pažinová
Rezervovat místo

 

Kompenzační cvičení

Tato lekce je zaměřená na kompenzaci zažitých pohybových vzorců. Budeme se zde věnovat správnému dýchání, zapojení vnitřních hlubokých svalů, mobilitě a stabilitě celého těla. Lekce je vhodná jak pro začátečníka, který si chce vytvořit dobrý základ pro cvičení, tak pro sportovce, který se potřebuje protáhnout a srovnat.

lektorka Lucie Pažinová
Rezervovat místo

 

Jumping - trampolíny

Pokud máte rádi pohyb, hudbu, rytmus, tak přijďte a zažijete endorfinový výboj s dobrým pocitem uspokojení. Na mých lekcích nenajdete složitou choreografii, ale zadovádíte si a zlepšíte svou kondici při mých velmi oblíbených rychlých skladbách. Nejdeme cvičit spartakiádu. Chytne se i začátečník.

lektor Radek Hrubý
Rezervovat místo

 

Cvičení maminek - děti vítány

Jedná se především o tréninky, kterou jsou zaměřeny na oslabené partie, které v běžném životě nejsou tolik zapojované. V tréninku je zapojená hudba a většinou se cvičí formou kruhového tréninku. Děti mají možnost se do cvičení zapojit, nebo si mohou hrát v dětském koutku, který je součástí cvičebního sálu, takže maminky mají nad svými dětmi dohled.

lektoři Anna Štumpf a Aleš Vítek
Rezervovat místo

 

Box

Je to kontaktní sport. Trénink je zaměřen na techniku, koordinaci, posilování s teorií a sparingem. Je určen jak pro začátečníky, tak pokročilé. Zlepšení fyzické kondice a posílení sebevědomí.

lektor Vojta Končitík
Rezervovat místo

 

Zumba fitness

Taneční fitness lekce s inspirací latinsko-amerických tanců, do kterého se prolíná i současná hudba a taneční pohyby z různých kultur. Program splňuje princip aerobního, intervalového cvičení s prvky fitness pro maximální efekt. Zumba je cvičení v radostné atmosféře párty. Lekci zvládne každý, začátečník i pokročilý.

lektorka Natálie Polanská
Rezervovat místo

 

 

© Fitness Star. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist